Epidemija
Maisats į namus
Mikroautobusų nuoma
El. parduotuvės kūrimas

Turizmas

UAB „Grand Voyage“

„Grand Voyage“ – slidinėjimo, egzotinių kelionių, stovyklų ir kelionių lėktuvu bei autobusu organizatorius. Taipogi turime sukaupę ir nuolat pildome vieną didžiausių Lietuvoje kelionių duomenų bazių.

Aptarnaudami klientus, siekiame pateikti tinkamiausią paslaugą kokybės ir kainos atžvilgiu, suteikti kuo daugiau informacijos apie kiekvieną kelionę ar paslaugą, kad įsigiję kelionę pas mus, norėtumėte sugrįžti ir kitą kartą.

Organizuojame:

- Egzotines keliones. Renkame grupes su lietuviu vadovu, komplektuojame grupes su rusakalbiais gidais arba rengiame individualias keliones.

- Keliones į Pietų Europą.

- Stovyklas.

- Slidinėjimo keliones. Siūlome vykti savo transportu arba lėktuvu slidinėti į Italiją ir Austriją, savo transportu – į Slovakiją.

- Keliones į Europos miestus. Siūlome savaitgalio keliones į daugelį Europos sostinių. Kiekvieną savaitę skrydžiai per Prahą su Čekijos avialinijomis arba tiesioginiai skrydžiai su FlyLAL Charters.

- Verslo keliones. Užsakome viešbučius, lėktuvų bilietus, mikroautobusus ar kitą transportą kelionėms į verslo susitikimus ir muges.

Parduodame:

Parduodame beveik 30-ties Lietuvos turizmo organizatorių savaitgalio, slidinėjimo, pažintines, poilsines ir egzotines keliones, savaitgalius Europos sostinėse, keliones į įvairiausių muzikos grupių/atlikėjų koncertus.

www.turistineskeliones.lt