Epidemija
Maisats į namus
Mikroautobusų nuoma
El. parduotuvės kūrimas

Statybos paslaugos

UAB „Alfva"

Ilgametė patirtis statybų versle.

UAB „Alfva" - statybos paslaugų įmonė, įkurta 1994 metais valstybinės statybos ir remonto įmonės bazėje. Pagrindinė įmonės veikla - bendrieji statybos, remonto ir rekonstrukcijos darbai. Per 13 metų statybų rinkoje bendrovė pasiekė puikių rezultatų ir drąsiai konkuruoja su kitomis firmomis tiek atliekamų darbų kokybe, tiek ir konkurencingomis kainomis. UAB ,,Alfva" turi žinių ir išteklių, kurie yra būtini statybos darbų planavimui ir organizavimui.

Mūsų kredo - aukšta darbų kokybė, laikantis sutartų atlikimo terminų bei šiuolaikinių technologijų reikalavimų.

Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos išduotas atestatas Nr.0869 bendrovei suteikia teisę atlikti statinio ir statinio dalies statybos darbus:

Statinių kategorijos: ypatingi statiniai;

Statinių grupės: gyvenamieji, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatai, inžineriniai tinklai, susisiekimo komunikacijos: automobilių transporto (pagalbinės miesto gatvės) bei pėsčiųjų judėjimo vietos; nekilnojamosios kultūros paveldo vertybės;

Statybos darbų sritys: bendrieji statybos darbai; specialieji statybos darbai; mechanikos darbai (pastatų ir išorės vandentiekis bei nuotekų šalinimas); elektrotechnikos darbai iki 1000 V įtampos, nuotoliniai ryšiai, priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija, nekilnojamųjų kultūros paveldo vertybių tvarkymo statybos darbai.

Mūsų statybos kompanija - patikimas partneris, kuris suteikia garantijas ne tik statybos metu, bet ir pabaigus darbus. Atliekamiems statybos darbams suteikiama garantija iki 10 metų.
Bendrovėje yra šie gamybos cechai:

- gelžbetonio ceche gaminami įvairių markių betonai ir skiediniai, trinkelės, šaligatvių plytelės, bordiūrai, pamatų blokai, sąramos;
- metalo ceche virinami armatūros tinklai, metalinės konstrukcijos, tekinamos detalės, gaminami skardos gaminiai;
- medienos ceche pjaunami medienos ruošiniai, veikia džiovykla, gaminami langai, durys, laiptai;
- naujai įkurtame ir pačiame didžiausiame Plungėje plastikinių langų gamybos ceche gaminami plastikiniai langai, durys, vitrinos;
- siuvykloje siuvami spec.rūbai.

Stipri gamybos bazė, taip pat nuosavas reikalingiausių mechanizmų, autotransporto parkas, šiuolaikiškos mažosios mechanizacijos priemonės, - leidžia su mažiausiomis sąnaudomis išlaikyti aukštą kokybę ir gauti gerą rezultatą.

Šiuo metu bendrovėje dirba virš 220 darbuotojų, turinčių ilgametę patirtį ir aukštą kvalifikaciją statybos srityje. Įmonės vadovai suprasdami kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, nuolat investuoja į personalo kvalifikacijos ir kompetencijos kėlimą. Tai padeda užtikrinti UAB „Alfva" teikiamų paslaugų operatyvumą bei kokybę. Kokybė - tai ne tik nepriekaištingas darbų atlikimas, bet ir darbas tik kokybiškomis ir sertifikuotomis medžiagomis, moderniausių statybų technologijų naudojimas, nemažos investicijos į šias technologijas.

Pagrindinis bendrovės tikslas - nuolat demonstruoti sugebėjimą tiekti tokius produktus ir paslaugas, kurie užtikrintų kliento pasitenkinimą ir atitiktų privalomuosius reikalavimus. Siekdami šio tikslo, 2004 m. liepos 1d. UAB „Alfva" įdiegė ir vadovaujasi kokybės vadybos sistema, atitinkančia tarptautinio ISO 9001:2000 standarto reikalavimus.

Mūsų bendrovė brangina savo gerą vardą, rūpestingai vykdo įsipareigojimus, todėl mes - patikimas Jūsų partneris. Būsime laimingi, galėdami padėti Jums. Dirbkime kartu. Laukiame Jūsų.