Epidemija
Maisats į namus
Mikroautobusų nuoma
El. parduotuvės kūrimas

Nuolaidų kuponai

Nuolaidų kuponai - Vaučerių bankas, Vbankas.lt tai yra aktyvi grupinių pirkimų svetainė internete, kurioje yra vykdomos dienos akcijos.

Siūlome Jums tūkstančius skirtingų produktų ir siekiame, kad geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą nupirktumėte greitai ir patogiai.

Pasiūlymų gausa. Pasiūlymus gauname iš daugelio pardavėjų, todėl visada siūlome geriausią paslaugą už patrauklią kainą. Visoms akcijoms taikoma išskirtinė nuolaida, kurios nerasite kitur.

Pirkimas per minutę. Tiek vidutiniškai užtrunka įsigyti dienos pasiūlymą vbankas.lt portale. Lieka tik atspausdinti ir mėgautis. Tobulumui ribų nėra, todėl nuolat testuojame ir tobuliname mūsų sistemos veikimo greitį ir naudojimo patogumą. Vėl testuojame ir vėl tobuliname. Todėl visada rasite kuo nors naujo arba ypatingo.

Saugūs mokėjimai. Aukščiausio lygio informacijos saugumo priemonės leidžia saugiai atlikti mokėjimo procesus ir įgyti vartotojų pasitikėjimą. Pasiūlymų galėsite pasinaudoti, jei vaučerį įsigis minimalus reikiamas pirkėjų skaičius. Priešingu atveju per 3 dienas atgausite visus sumokėtus pinigus.

Aptarnavimas 24/7. Jei turite klausimų, drąsiai skambinkite į mūsų klientų aptarnavimo centrą. Rašyti patogiau, nei kalbėti? Kreipkitės į mus

Vbankas.lt įkvepia. Vbankas.lt ruošia nuotaikingus naujienlaiškius apie įspūdingiausius pasiūlymus, kurių nerasite kitur.

Pigiau kartu! Didelėms nuolaidoms reikia daug pirkėjų, todėl pasakokite, kvieskite ir rekomenduokite kitiems šauniems pirkėjams.

Linkime džiaugtis, mėgautis ir šypsotis, nes išskirtines prekes ir paslaugas gaunate žymiai pigiau.

Nuolaidų kuponai - www.vbankas.lt